Zij is getrouwd met Aart van der Sluijs.
Zij zijn getrouwd op 12 mei 1748.Bron 1
info: http://www.rvvz.demon.nl/santenkraam/Buren/bronnen/SAveldnamenbuurmalsen_tricht_14e-18e_eeuw.pdf =
De Stad Gent onder Tricht.
1746. Verkoop door Anneke van Rijnberck, weduwe van Jan van Hattem, van de helft van betimmeringe, bepotinge en beterschap, vanouds genaamd, de Stad Gent, staande en gelegen in het dorp voor ƒ 100,- aan Willemijntje Claase Kievidt. De wederhelft behoorde toe aan Claas Kievidt.
1781. Aangifte door Frank van den Berg, een huisje en beterschap met annexe griendinge en bepotinge, staande ten dele op de Gemeente tegenover de hofstad Crayesteyn.
1783. Verkoop door Aaltje van Hattem, weduwe van Aart van der Sluijs en Klaas en Hendricus van der Sluijs en de gemachtigden, Steven Klaasz Kievid en Cornelis van Opijnen, van een huisje en beterschap voor ƒ 304,- aan Frank van den Berg, schoolmeester van Tricht.
Willemijntje Kievit | ||||||||||||||||||
1748 | ||||||||||||||||||
Aart van der Sluijs | ||||||||||||||||||
http://gw0.geneanet.org/index.php3?b=christ43⟨=nl;p=willemijntje;n=kievit