De temperatuur op 24 oktober 1934 lag tussen 7,6 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
Dag van overlijden 25 mei 1984
De temperatuur op 25 mei 1984 lag tussen 8,3 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
14 maart » Het Nederlands voetbalelftal veegt in een oefenduel met 6-0 de vloer aan met Denemarken. Doelman Piet Schrijvers speelt zijn 46ste en laatste interland voor Oranje, Feyenoord-spits André Hoekstra speelt zijn eerste en enige interland.
3 april » Rakesh Sharma wordt de eerste Indiase ruimtevaarder.
13 mei » Johan Cruijff neemt afscheid als voetballer. Tijdens de wedstrijd Feyenoord – PEC Zwolle '82 gaat hij 10 minuten voor tijd onder groot applaus van het veld.
22 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
31 oktober » Eerste uitzending "Tussen Kunst & Kitsch"
7 december » In Den Haag opent het Omniversum zijn deuren.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I12925.php : benaderd 14 januari 2026), "Wil Sanders (1934-1984)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.