Stamboom Van Osch » Cornelis Coppenol (1894-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Coppenol 

  • Hij is geboren in het jaar 1894 in Overschie.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 september 2005.

Gezin van Cornelis Coppenol

Hij is getrouwd met Maria Wilhelmina Siebel.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1924 te Rotterdam, hij was toen 30 jaar oud.


Notities over Cornelis Coppenol

ouders = Jacob Koppenol; Willemina van Eck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Coppenol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Coppenol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coppenol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coppenol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coppenol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I1207.php : benaderd 14 januari 2026), "Cornelis Coppenol (1894-????)".