Stamboom Van Luijk » Magdalena Hamelink (1906-1993)

Persoonlijke gegevens Magdalena Hamelink 


Gezin van Magdalena Hamelink

Zij is getrouwd met Jan van Dulleman.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1929 te 's-Gravenhage, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magdalena Hamelink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Magdalena Hamelink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Magdalena Hamelink

Magdalena Hamelink
1906-1993

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Zeeuws Archief, Geboorteakten Terneuzen 1796-1909

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 december 1906 lag tussen -11,2 °C en -3,8 °C en was gemiddeld -7,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
      • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • De temperatuur op 14 augustus 1929 lag tussen 9,8 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
      • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
      • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
      • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • De temperatuur op 21 mei 1993 lag tussen 6,2 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
      • 12 april » Pete Sampras lost Jim Courier na 27 weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Amerikaan moet die positie na 19 weken weer afstaan aan zijn landgenoot.
      • 26 mei » China laat Xu Wenli (49) vrij, drie jaar voor het aflopen van zijn straf. Hij is een van de bekendste politieke gevangenen van de democratische beweging van de periode 1978-1981.
      • 6 juni » In de Franse stad Caen wordt het Stade Michel d'Ornano officieel geopend.
      • 7 juni » De Roemeense voetbalbond ontslaat bondscoach Cornel Dinu naar aanleiding van de slechte resultaten in de aanloop naar het WK voetbal 1994.
      • 8 augustus » Wereldvoetbalbond FIFA publiceert de allereerste wereldranglijst.
      • 1 december » Georgië en Abchazië sluiten een basisakkoord dat een einde moet maken het gewapende conflict tussen beide naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1905 » Daniil Charms, Russisch absurdistisch schrijver en filosoof († 1942)
    • 1905 » Frans Prinsen, Belgisch atleet (overleden?)
    • 1906 » Sir Carol Reed, Brits filmregisseur († 1976)
    • 1908 » Jules Vandooren, Frans voetballer en voetbalcoach († 1985)
    • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
    • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hamelink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamelink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamelink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamelink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Luijk is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. van Luijk, "Stamboom Van Luijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk/I5840.php : benaderd 16 februari 2026), "Magdalena Hamelink (1906-1993)".