Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen » Ariaentje van der Speck (1567-????)

Persoonlijke gegevens Ariaentje van der Speck 


Gezin van Ariaentje van der Speck


Notities over Ariaentje van der Speck

Die als haar moeder hertrouwt ongeveer drie jaar oud is. Voor Allerheiligen 1576 compareert dan voor Gezworenen van Rijswijk Gerrit Gerritzn en verklaarde gekocht te hebben van de voogden van Aryaentje Pouwelsdr, het achtergelaten weeskind van Pouwels Claeszn Verspeck en Aeltje Aryensdr zaliger, het huis, schuur, berg en geboomte, dat Ouwe Pouwels Claeszn in zijn leven placht te bewonen. Waarschijnlijk is dan dus ook Jonge Neeltje Pouwelsdr reeds overleden. Aangezien Aryaentje dan nog pas negen jaar oud is, mag tevens worden aangenomen, dat er behalve haar geen kinderen meer thuis zijn. Voor zover nog in leven moet Appolonia dan 22 à 23 jaar zijn en Leentje 18 à 19 jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ariaentje van der Speck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ariaentje van der Speck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ariaentje van der Speck

Aeltgen ??
1520-1576

Ariaentje van der Speck
1567-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Speck


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjo van Leeuwen, "Stamboom Van Leeuwen-Van der Speck en vele anderen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen-van-der-speck/R7223.php : benaderd 7 mei 2025), "Ariaentje van der Speck (1567-????)".