Stamboom Van Koert » Albertus Hendrikus Giesen (1906-1965)

Persoonlijke gegevens Albertus Hendrikus Giesen 


Gezin van Albertus Hendrikus Giesen

(1) Hij is getrouwd met Dorothea Gladys Lilly Jones.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1933 te Londen, Engeland, hij was toen 27 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Marie Meijer.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1960 te Den Haag, hij was toen 53 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Hendrikus Giesen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Hendrikus Giesen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Hendrikus Giesen

Albertus Hendrikus Giesen
1906-1965

(1) 1933
(2) 1960

Marie Meijer
1924-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juli 1906 lag tussen 9,9 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
  • De temperatuur op 15 maart 1960 lag tussen 3,5 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 5 april » De film Ben-Hur wint elf Oscars.
    • 7 mei » Michail Tal wordt de jongste wereldkampioen schaken aller tijden.
    • 4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
    • 14 september » Rik Van Looy wordt op de Sachsenring wereldkampioen wielrennen.
    • 8 oktober » Het eerste nummer van TeleVizier verschijnt.
    • 24 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Vietnam met drie aartsbisdommen en zeventien bisdommen.
  • De temperatuur op 12 mei 1965 lag tussen 1,1 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Eerste uitzending van de Veronica Top 40.
    • 14 maart » Jean Paul de Bruijn, Nederlands biljarter
    • 1 juli » In Enschede wordt profvoetbalclub FC Twente opgericht na een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys.
    • 9 november » Groningen stopt met de Trolleybus.
    • 26 november » Frankrijk lanceert een Diamant-A raket met een Asterix-1 kunstmaan aan boord, en wordt zo het derde land dat de ruimte verovert.
    • 30 december » Ferdinand Marcos wordt geïnstalleerd als president van de Filipijnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Giesen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Giesen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Giesen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Giesen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I53134.php : benaderd 28 februari 2026), "Albertus Hendrikus Giesen (1906-1965)".