Stamboom Van Koert » Maartje van den Dool (1936-2008)

Persoonlijke gegevens Maartje van den Dool 


Gezin van Maartje van den Dool

Zij is getrouwd met Hendrik van den Broek.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1986 te Voorburg, zij was toen 50 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje van den Dool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juli 1936 lag tussen 11,9 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
    • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
  • De temperatuur op 4 april 2008 lag tussen 5,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Nederlandse politieke partij Lijst Pim Fortuyn houdt op te bestaan.
    • 3 april » Voormalig VVD-politica Rita Verdonk begint haar eigen politieke beweging: Trots op Nederland.
    • 28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
    • 21 augustus » De Nederlandse waterpolodames winnen goud op de Olympische Spelen in Peking.
    • 22 oktober » India lanceert zijn eerste maansatelliet, de Chandrayaan-1. Het is een grote stap vooruit voor het ruimteprogramma van het in Bangalore gevestigde Indian Space Research Organisation (ISRO).
    • 3 december » Somalische piraten beëindigen de kaping van een Jemenitisch vrachtschip na succesvolle onderhandelingen met de regionale autoriteiten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Dool


De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I38000.php : benaderd 3 februari 2026), "Maartje van den Dool (1936-2008)".