Stamboom Van Koert » Hendrik Gerardus "Henk" Been (1920-1991)

Persoonlijke gegevens Hendrik Gerardus "Henk" Been 


Gezin van Hendrik Gerardus "Henk" Been

Zij is getrouwd met Paulina Maria Pelgrim.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1951 te Amsterdam, zij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Gerardus "Henk" Been?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Gerardus "Henk" Been

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Gerardus Been

Louis Stam
1846-1910

Hendrik Gerardus Been
1920-1991

1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juni 1920 lag tussen 9,3 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
  • De temperatuur op 26 april 1951 lag tussen 6,7 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
    • 8 februari » Verheffing van de Apostolische prefectuur Banka en Billiton in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Pangkal-Pinang.
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 17 juli » Wim van Est rijdt als eerste Nederlander in de Gele Trui na de 12e etappe in de Tour de France.
    • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
    • 31 oktober » De eerste zebrapaden worden in Groot-Brittannië in gebruik genomen.
  • De temperatuur op 12 maart 1991 lag tussen 5,8 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 28 maart » De presidenten van de zes republieken van Joegoslavië beginnen besprekingen over de toekomst van het land in een poging de aanzwellende crisis te bezweren.
    • 16 april » De regering van de West-Afrikaanse republiek Togo kondigt een dag van nationale rouw af ter herdenking van de 26 jongeren die vermoord zijn aangetroffen in de lagune voor de hoofdstad Lomé.
    • 12 juni » Pablo Escobar, de voortvluchtige leider van het beruchte Medellin-drugskartel, belooft in een open brief aan de Colombiaanse minister van justitie Jaime Giraldo dat hij zich spoedig over zal geven.
    • 28 juni » Paus Johannes Paulus II creëert 22 nieuwe kardinalen, onder wie de Australische oud-nuntius in Nederland Edward Idris Cassidy.
    • 7 september » Ronald Venetiaan gekozen tot president van Suriname.
    • 30 november » Amerika wint in Kanton het eerste WK voetbal voor vrouwen door Noorwegen in de finale met 2-1 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Been

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Been.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Been.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Been (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Koert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob van Koert, "Stamboom Van Koert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koert/I2472.php : benaderd 15 januari 2026), "Hendrik Gerardus "Henk" Been (1920-1991)".