Stamboom Van Helden » Tietje SCHOLTEN (1885-????)

Persoonlijke gegevens Tietje SCHOLTEN 

  • Zij is geboren in het jaar 1885 in Sebaldeburen Provincie Groningen.

Gezin van Tietje SCHOLTEN

Zij is getrouwd met Meindert de BOER.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1914 te Kollumerland, zij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tietje SCHOLTEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. akte 36

Over de familienaam SCHOLTEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHOLTEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHOLTEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHOLTEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Helden is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aad van Helden, "Stamboom Van Helden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-helden/I1607.php : benaderd 8 januari 2026), "Tietje SCHOLTEN (1885-????)".