Stamboom Van Dooijeweert » Roelof Huijberts. Verheij (± 1566-< 1621)

Persoonlijke gegevens Roelof Huijberts. Verheij 

  • Hij is geboren rond 1566.
  • Hij is overleden voor 20 mei 1621 in Zaltbommel.Bron 1
    Heesken wordt als weduwe van Roelof Huijberts genoemd inzake een tijnsbrief van een huis op de hoek van de Maasstraat en de Heilige Geeststraat te Zaltbommel op 20-05-1621 (Bron: RaR, T3185, 311 dig. pag. 113/271).

    Procesdossier: 'Dirck Adriaensz van Haestenborgh voor Antoni van Aelst Willemz tegen Geesken Geurts, weduwe van Roeloff Huijbertsz, circa 1622'.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 november 2025.

Gezin van Roelof Huijberts. Verheij

Hij is getrouwd met Heesken Geurts Glummer.

Zij zijn getrouwd rond 1589.Bron 1

Ca. 1589 is eerste kind geboren.

Hoogstwaarschijnlijk was Agnes of Agnieta Verheij ook een dochter van dit echtpaar.
Agnes was getrouwd met Johan Foulliou (begraven in Wageningen op 27-05-1628).
Johan Foulliou was Sergeant Majoor, Capiteijn en Gouverneur van 't Fort 's Gravenweert (de Schenkenschans).
Een zoon: Aernout Foulliou. (Bronnen: RaR, T3185, 315 dig. pag. 256/362; 314 dig. pag. 82 en 88/276 en Gelders Archief).

Kind(eren):

  1. Neulen Roelofsen Verheij  ± 1589-± 1665 
  2. Huijbert Roelofsen Verheij  ± 1592-> 1671 
  3. Otto Roelofsen Verheij  ± 1593-????


Notities over Roelof Huijberts. Verheij

Beroep: Schepen in Zaltbommel (1590).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Huijberts. Verheij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Huijberts. Verheij

Roelof Huijberts. Verheij
± 1566-< 1621

± 1589

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Roelof Huijberts. Verheij



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal archief rivierenland

Over de familienaam Verheij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verheij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verheij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verheij (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I7487.php : benaderd 27 januari 2026), "Roelof Huijberts. Verheij (± 1566-< 1621)".