Stamboom Van Dooijeweert » Raphael van Coxcie (± 1540-± 1616)

Persoonlijke gegevens Raphael van Coxcie 


Gezin van Raphael van Coxcie


Notities over Raphael van Coxcie

Beroep: Kuntsschilder.
Partner: 1 Johanna van Bekerke. 2 Elisabeth Cauthals. 3 Anna Jonghelincx.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Raphael van Coxcie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Raphael van Coxcie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Raphael van Coxcie

Yda van Hasselt
± 1515-< 1569

Raphael van Coxcie
± 1540-± 1616


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. wikipedia

Over de familienaam Van Coxcie


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I6918.php : benaderd 29 januari 2026), "Raphael van Coxcie (± 1540-± 1616)".