Stamboom Van Dooijeweert » Stijntjen Gerrits van Driel (1689-< 1719)

Persoonlijke gegevens Stijntjen Gerrits van Driel 

  • Zij is geboren oktober 1689 in Hedel.Bron 1
    Naam komt ook voor als Cristinae Geerits.
  • Ze werd gedoopt op 13 oktober 1689 in Hedel.Bron 1
  • Zij is overleden voor 14 april 1719 in Hedel.Bron 1
    Op 14-04-1719 gaat partner Hermen Emansz, weduwnaar van Stijntje Gerritszen van Driel, in ondertrouw met Lijsbeth Dirksz van de Leur.
  • Een kind van Gerrit Janzen. van Driel en Neesken Jans. Holl
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 augustus 2024.

Gezin van Stijntjen Gerrits van Driel


Notities over Stijntjen Gerrits van Driel

Partner: Herman Emans huwelijk 09-09-1714 te Hedel.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stijntjen Gerrits van Driel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stijntjen Gerrits van Driel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stijntjen Gerrits van Driel

Neesken Jans. Holl
± 1659-????

Stijntjen Gerrits van Driel
1689-< 1719


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal archief rivierenland

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1689: Bron: Wikipedia
    • 11 april » Willem III en Maria II worden tot koning en koningin gekroond van Engeland, Schotland en Ierland.
    • 15 juli » Walraad van Nassau-Usingen wordt bevorderd tot Tweede Veldmaarschalk van het Staatse leger.
    • 6 oktober » Kardinaal Pietro Ottoboni wordt gekozen tot Paus Alexander VIII.
    • 16 oktober » Kroning van paus Alexander VIII in Rome.
    • 16 december » Het Engelse parlement neemt de Bill of Rights aan.

Over de familienaam Van Driel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I6618.php : benaderd 5 februari 2026), "Stijntjen Gerrits van Driel (1689-< 1719)".