Stamboom Van Dooijeweert » Petronella. van Wychen (± 1534-????)

Persoonlijke gegevens Petronella. van Wychen 

  • Zij is geboren rond 1534.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 december 2022.

Gezin van Petronella. van Wychen

Zij is getrouwd met Reinier. de Beyer.

Zij zijn getrouwd rond 1555.


Kind(eren):

  1. Elisabeth de Beyer  ± 1560-1641 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella. van Wychen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella. van Wychen

Petronella. van Wychen
± 1534-????

± 1555

Reinier. de Beyer
± 1532-????

Elisabeth de Beyer
± 1560-1641

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Petronella. van Wychen



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wychen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I3659.php : benaderd 2 februari 2026), "Petronella. van Wychen (± 1534-????)".