Stamboom Van Dooijeweert » Aart Bloemheuvel (1922-< 2025)

Persoonlijke gegevens Aart Bloemheuvel 

  • Hij is geboren op 3 juni 1922 in Linschoten.Bron 1
    Ouders: Aart Bloemheuvel en Maria Klok.
  • Hij is overleden voor 2025.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 januari 2025.

Gezin van Aart Bloemheuvel

Hij is getrouwd met Wilhelmina Jasserina van Dooijeweert.

Zij zijn getrouwd op 8 oktober 1992 te Woerden, hij was toen 70 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 17 maart 1999 te Woerden.Bron 1

Oorzaak: Echtscheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aart Bloemheuvel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1922 lag tussen 8,7 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bloemheuvel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I3397.php : benaderd 20 februari 2026), "Aart Bloemheuvel (1922-< 2025)".