Stamboom Van Dooijeweert » Johannes Cornelis de Zwart (1887-1889)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis de Zwart 


Gezin van Johannes Cornelis de Zwart

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis de Zwart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis de Zwart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis de Zwart

Maria Jansen
1822-1888
Pieter Smits
1835-1879
Daatje Smits
1862-1938

Johannes Cornelis de Zwart
1887-1889


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gelders archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juli 1887 lag rond de 19,7 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
      • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
      • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • De temperatuur op 30 mei 1889 lag rond de 15,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Zwart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Zwart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Zwart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Zwart (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I220.php : benaderd 25 januari 2026), "Johannes Cornelis de Zwart (1887-1889)".