Woonachtig 'op den Uijlenburg', wijk G nummer 246, te 's-Hertogenbosch.
Zij is getrouwd met Jacobus Franciscus Verleije.
Zij zijn getrouwd op 1 december 1829 te Schoonhoven, zij was toen 34 jaar oud.Bron 1
Huwelijksdatum (1829) van Neeltje en Jacobus Franciscus ligt na de geboorte van de drie dochters.
In de geboorteakten van de dochters is vermeld dat Jacobus Franciscus en Neeltje 'echtelieden' waren of dat Neeltje de huisvrouw van Jacobus Franciscus was.
Uit de huwelijks inschrijving blijkt dat Jacobus Franciscus Verleije in 1829 in Gorinchem woonachtig was.
Uit de Huwelijksbijlagen 1823-1832 Schoonhoven (Familysearch) blijkt dat Neeltje Lans behoeftig was en geen geld had voor een huwelijk. Dat is waarschijnlijk de reden dat het huwelijk op een later moment is gesloten waarbij de dochters zijn erkend.
In 1823 [geboorte dochter Anna Constantia te Beek en Donk] had het gezin geen vaste woonplaats.
In 1826 [geboorte dochter Maria Theresia] was het gezin woonachtig in de Ridderschapstraat, wijk H nummer 728, te Utrecht.
In 1829 [geboorte dochter Gerardina te Schoonhoven] had het gezin geen vaste woonplaats. Jacobus Franciscus Verleije was in 1829 in Gorinchem woonachtig.
In 1830 was het gezin woonachtig in De Nes te Schoonhoven (Bron: Streekarchief Midden Holland).
In 1834 [overlijden dochter Gerardina] was het gezin woonachtig in de Kloostersgang [steegje tussen Orthenstraat 33/35] te 's-Hertogenbosch.
In 1849 [overlijden Neeltje Lans] was het echtpaar woonachtig 'op den Uijlenburg', wijk G nummer 246, te 's-Hertogenbosch.
In 1860 [overlijden Jacobus Franciscus Verleije] was hij woonachtig in de Tweede Nieuwstraat [huidige Sint Josephstraat] wijk C nummer 160 te 's-Hertogenbosch.
Kind(eren):
Naam komt ook voor Cornelia en (voornamelijk) als Lans, ook Luns.
Beroep: Naaister (1843).
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Neeltje Gerrits Lanst | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1829 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jacobus Franciscus Verleije | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||