Stamboom Van Dooijeweert » Eva van der Laan (± 1733-1814)

Persoonlijke gegevens Eva van der Laan 

  • Zij is geboren rond 1733 in 's-Gravenhage.Bron 1
  • Zij is overleden op 18 april 1814 in 's-Gravenhage.Bron 1
    Overleden tussen 1807 en 1822, zij is in 1807 meter van kleindochter Ludovica Helena Reese en was overleden in 1822 toen dochter Helena overleed.
    Overleden in het Rooms Katholieke Diaconiehuis te 's-Gravenhage. Bij overlijden 81 jaar.
  • Een kind van Arie. van der Laan en Nn. Nn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 mei 2023.

Gezin van Eva van der Laan

Zij is getrouwd met Joannes. van der Valk.

Zij zijn getrouwd rond 1765.

Eerste kind is ca 1766 geboren.

Kind(eren):

  1. Helena van der Valk  1774-1822 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eva van der Laan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eva van der Laan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eva van der Laan

Arie. van der Laan
± 1709-????
Nn. Nn
± 1711-????

Eva van der Laan
± 1733-1814

± 1765

Joannes. van der Valk
± 1730-< 1822


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Eva van der Laan



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Haags Gemeentearchief

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1814 lag rond de 11,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1814: Bron: Wikipedia
    • 11 januari » Slag bij Hoogstraten - Het Franse leger wordt verslagen in een reeks confrontaties in de Noorderkempen in België.
    • 30 mei » Napoleon wordt verbannen naar Elba.
    • 21 juni » Ondertekening van de Acht Artikelen van Londen.
    • 7 augustus » Paus Pius VII heft het verbod op de jezuïetenorde uit 1773 op.
    • 26 oktober » Oprichting van de Corps de Maréchaussée (Koninklijke Marechaussee) door Willem I.
    • 29 november » Het dagblad The Times in Londen neemt een van de eerste stoommachines in gebruik om de drukpers aan te drijven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Laan


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dick (Dirk Jan) van Dooijeweert, "Stamboom Van Dooijeweert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dooijeweert/I2001.php : benaderd 6 februari 2026), "Eva van der Laan (± 1733-1814)".