Stamboom Van der Valk » Herman I van Malsen

Persoonlijke gegevens Herman I van Malsen 


Gezin van Herman I van Malsen

Hij had een relatie met Ida van Boulogne.

De relatie startte rond 1070.

relatie komt voor in Stamboom Jan Jansen van Oosterhout.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman I van Malsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Herman I van Malsen

Bertha van de Betuwe
± 980-± 1030

Herman I van Malsen

± 1070

Ida van Boulogne
± 1040-± 1113


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Malsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I8461.php : benaderd 26 januari 2026), "Herman I van Malsen".