Stamboom Van der Valk » Klaasje van der Linden

Persoonlijke gegevens Klaasje van der Linden 


    Gezin van Klaasje van der Linden

    Zij had een relatie met Isaak Maarte(n)se.

    De relatie startte

    relatie uit overlijden Adriana in 1813.

    Kind(eren):

    1. Adriana Maartense  1743-1813 
    2. Isaak Maarte(n)se  1757-????
    3. Roeland Maartense  1762-????
    4. Hendrik Maarte(n)se  1764-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaasje van der Linden?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Klaasje van der Linden


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Linden


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I7865.php : benaderd 26 januari 2026), "Klaasje van der Linden".