Stamboom Van der Valk » Hendrika van den Akker

Persoonlijke gegevens Hendrika van den Akker 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 mei 2025.

Gezin van Hendrika van den Akker

Zij heeft/had een relatie met Joannes Blortum.

De relatie startteBron 1


Kind(eren):

  1. Catharina Blaerte  ± 1768-1843 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van den Akker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika van den Akker

Hendrika van den Akker


Catharina Blaerte
± 1768-1843

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. uit overlijden dochter Catharina

Over de familienaam Van den Akker


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I58898.php : benaderd 6 februari 2026), "Hendrika van den Akker".