Stamboom Van der Valk » Philippus Weenink (1789-????)

Persoonlijke gegevens Philippus Weenink 


Gezin van Philippus Weenink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philippus Weenink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Philippus Weenink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Philippus Weenink

Joanna Roos
± 1738-< 1825
Dirk Weenink
± 1780-????

Philippus Weenink
1789-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. archief 5001 DTB 323 pag 227/14

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 oktober 1789 lag rond de 5,0 °C. Er was 66 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
    • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
    • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
    • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
    • 27 oktober » Slag bij Turnhout tegen de Oostenrijkers.
    • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika

Over de familienaam Weenink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weenink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weenink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weenink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I56598.php : benaderd 28 januari 2026), "Philippus Weenink (1789-????)".