Stamboom Van der Valk » Margareta Cornelis "Grietje" van den Bremert

Persoonlijke gegevens Margareta Cornelis "Grietje" van den Bremert 

  • Roepnaam is Grietje.
  • Jannetje van Lochtenstein is haar petekind
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 januari 2022.

Gezin van Margareta Cornelis "Grietje" van den Bremert

Zij is getrouwd met Antoni Teunisse van Logtenstijn.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1747 te Soest.Bron 1

relatie uit doop zoon Wouter

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margareta Cornelis "Grietje" van den Bremert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margareta Cornelis van den Bremert

Margareta Cornelis van den Bremert

1747

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DTB_Archief_Eemland_900 invnr 1927 pag 99-100

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van den Bremert


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I43186.php : benaderd 23 februari 2026), "Margareta Cornelis "Grietje" van den Bremert".