Stamboom Van der Valk » Neeltje Willemsdr van der Blom

Persoonlijke gegevens Neeltje Willemsdr van der Blom 


    Gezin van Neeltje Willemsdr van der Blom

    Zij heeft/had een relatie met Jacob Jacobsz Swaan.

    De relatie startteBron 1


    Kind(eren):

    1. Teuntje Swaan  1692-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Willemsdr van der Blom?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Willemsdr van der Blom

    Neeltje Willemsdr van der Blom


    Teuntje Swaan
    1692-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. *GS

    Over de familienaam Van der Blom


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I4099.php : benaderd 28 januari 2026), "Neeltje Willemsdr van der Blom".