Stamboom Van der Valk » Jan van Lingen

Persoonlijke gegevens Jan van Lingen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 november 2021.

Gezin van Jan van Lingen

Hij had een relatie met Geertrui Overeem.

De relatie startte

relatie uit huwelijk dochter Emmetje

Kind(eren):

  1. Emmetje van Lingen  ± 1795-< 1836

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Lingen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Lingen

Jan van Lingen


Emmetje van Lingen
± 1795-< 1836

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Lingen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I40447.php : benaderd 27 januari 2026), "Jan van Lingen".