Stamboom Van der Valk » Hendrik Vleer

Persoonlijke gegevens Hendrik Vleer 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 juli 2021.

Gezin van Hendrik Vleer

Hij had een relatie met Willemke Brouwer.

De relatie startte

relatie uit huwelijk zoon Hendrik

Kind(eren):

  1. Hendrik Vleer  ± 1899-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Vleer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Vleer

Hendrik Vleer


Hendrik Vleer
± 1899-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Vleer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vleer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vleer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vleer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I39767.php : benaderd 16 februari 2026), "Hendrik Vleer".