Stamboom Van der Valk » Clasina van Gelderen (1901-)

Persoonlijke gegevens Clasina van Gelderen 


Gezin van Clasina van Gelderen

Zij is getrouwd met Herman Theodor bij de.

Zij zijn getrouwd op 28 februari 1924 te Amsterdam, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina van Gelderen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clasina van Gelderen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina van Gelderen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. archief 30238 invnr 1354 fiche 900/1042
  2. Reg.4A fol. 18

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1901 lag tussen 8,3 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 28 februari 1924 lag tussen -6,2 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 4,7 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1893 » Lou Asperslagh, Nederlands graficus, glazenier, kunstschilder, tekenaar, etser en dichter († 1949)
  • 1897 » Anthony Eden, Engels staatsman († 1977)
  • 1899 » Gene Kardos, Amerikaans bigbandleider en jazzviolist († 1980)
  • 1900 » Netherwood Hughes, Brits oorlogsveteraan († 2009)
  • 1905 » Ray Barbuti, Amerikaans atleet en American Footballspeler († 1988)
  • 1908 » Otto Skorzeny, Oostenrijks SS-officier († 1975)

Over de familienaam Van Gelderen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I34043.php : benaderd 16 maart 2026), "Clasina van Gelderen (1901-)".