Stamboom Van der Valk » Gilles "Jan" van der Snel

Persoonlijke gegevens Gilles "Jan" van der Snel 

  • Roepnaam is Jan.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2020.

Gezin van Gilles "Jan" van der Snel

Hij is getrouwd met Cornelia van der Slot.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1754 te Utrecht.Bron 1

relatie uit overlijden dochter Anna Maria

Kind(eren):

  1. Anna Maria van der Snel  ± 1756-1825

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gilles "Jan" van der Snel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gilles van der Snel

Gilles van der Snel

1754

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Archief 711 invnr 104 pag 203

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Snel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I33705.php : benaderd 26 januari 2026), "Gilles "Jan" van der Snel".