Stamboom Van der Valk » Trijntje de Vries (± 1815-????)

Persoonlijke gegevens Trijntje de Vries 

  • Zij is geboren rond 1815 in Alkmaar.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2020.

Gezin van Trijntje de Vries

Zij is getrouwd met Jan van Senus.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1851 te Alkmaar.Bron 1

relatie uit overlijden Jan

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam De Vries

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I32802.php : benaderd 1 februari 2026), "Trijntje de Vries (± 1815-????)".