Stamboom Van der Valk » Catharina Everts van Kerkhoven

Persoonlijke gegevens Catharina Everts van Kerkhoven 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juli 2020.

Gezin van Catharina Everts van Kerkhoven

(1) Zij had een relatie met Jacob Mol.

De relatie startte

relatie uit huwelijk in 1718

(2) Zij is getrouwd met Aert Matthijszn van Eldert.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1718 te Amersfoort.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Everts van Kerkhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. DTB_Archief_Eemland 13 invnr 45b pag 39

Over de familienaam Van Kerkhoven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I31359.php : benaderd 30 januari 2026), "Catharina Everts van Kerkhoven".