Stamboom Van der Valk » Koenraad Frederik Ruhe (± 1871-????)

Persoonlijke gegevens Koenraad Frederik Ruhe 


Gezin van Koenraad Frederik Ruhe

Hij is getrouwd met Catharina Theresia van Erp.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1914 te Amsterdam.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Koenraad Frederik Ruhe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Koenraad Frederik Ruhe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Koenraad Frederik Ruhe


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 43jr bij huwelijk
  2. Reg.2 fol. 39

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 februari 1914 lag tussen 3,8 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
    • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.

Over de familienaam Ruhe

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ruhe.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ruhe.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ruhe (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.W.M. (Dolf) van der Valk, "Stamboom Van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk/I14508.php : benaderd 4 februari 2026), "Koenraad Frederik Ruhe (± 1871-????)".