Stamboom Van der Stoop » Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop (1933-2015)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop 

  • Roepnaam is Nico.
  • Hij is geboren op 22 maart 1933 in St.Maarten.
  • Hij is overleden op 17 september 2015 in St.Maarten, hij was toen 82 jaar oud.
    Oorzaak: Nic is op 15-9-2015 in zijn huis van de trap gevallen. Hij liep daarbij 2 gebroken nekwervels op. Werd opgenomen in het ziekenhuis in Alkmaar, maar overleed na 1 1/2 dag aan de gevolgen.
  • Hij is gecremeerd op 22 september 2015 in Heerhugowaard.
  • De biologische ouders zijn Cornelis van der Stoop en Agatha Snijders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 maart 2019.

Gezin van Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop

Hij is getrouwd met Anna Catharina Kwant.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1955 te Harenkarspel, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop

18 maart 1959 | Alkmaarsche Courant | pagina 7
LANGEDIJK Gistermiddag is er een uitslaande brand uitgebroken in de polder Diepsmeer, nl. in de woning van de loonploeger N. van der Stoop, welke al uciuc ... -Scharwoude, onder welk gebied de Diepsmeer ressorteert, kon tenslotte het vuur bedwingen. Hoe kritiek de situatie was bleek wel uit het feit, dat de echtgenote van de heer Van der Stoop, die ziek te bed lag, met

Nico is in 2015 overleden aan de gevolgen van een valt van de trap in zijn huis aan de Rijperweg 28 te st.Maarten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Petrus van der Stoop

Nicolaas Petrus van der Stoop
1933-2015

1955

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1933 lag tussen -2,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
      • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
      • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
      • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
      • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
    • De temperatuur op 18 augustus 1955 lag tussen 16,8 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
      • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
      • 16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
      • 3 september » Opening van het Estadio Ramón de Carranza in de Spaanse stad Cadiz.
      • 26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
      • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    • De temperatuur op 17 september 2015 lag tussen 12,5 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 6,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2019 toe aan Frankrijk.
      • 14 mei » De hoogste generaal van het Burundese leger verklaart dat de coup in zijn land is mislukt en dat troepen die loyaal zijn aan president Pierre Nkurunziza de macht hebben.
      • 2 augustus » PSV wint de Johan Cruijff Schaal na een 3-0 zege op FC Groningen.
      • 24 september » Zeker 717 pelgrims worden doodgedrukt in het gedrang bij de bedevaart in Mina. Er vallen ruim 800 gewonden. Ieder jaar zijn er doden en gewonden te betreuren in het gedrang tijdens de bedevaart naar Mekka. Het tot nu toe dodelijkste jaar was 1990, toen 1426 pelgrims overleden.
      • 1 november » Minstens vijftien mensen, onder wie zeker één parlementariër en een generaal, worden gedood bij een aanval op een populair hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu.
      • 14 december » Première van de film Star Wars: The Force Awakens.
    • De temperatuur op 22 september 2015 lag tussen 9,1 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
      • 1 maart » John Jansen van Galen presenteert voor de laatste keer het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
      • 23 april » De vulkaan Calbuco in het zuiden van Chili komt voor de tweede keer binnen korte tijd tot uitbarsting.
      • 4 juni » Een explosie in een benzinestation en de watersnood in de Ghanese hoofdstad Accra hebben aan ongeveer 150 mensen het leven gekost, aldus president John Dramani Mahama van het West-Afrikaanse land.
      • 17 juli » De politie in Bolivia arresteert de president van de nationale voetbalbond, Carlos Chávez, op verdenking van corruptie.
      • 28 augustus » In Beijing wint Dafne Schippers de wereldtitel op de 200 meter sprint. Het is Nederlands eerste gouden medaille ooit bij de WK atletiek voor een vrouw.
      • 4 november » Indonesië sluit de luchthaven van Bali, een van de drukste internationale vliegvelden in het land, vanwege de uitbarsting van de vulkaan Rinjani op het nabijgelegen eiland Lombok.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Stoop


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. van der Stoop, "Stamboom Van der Stoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-stoop/I561.php : benaderd 12 januari 2026), "Nicolaas Petrus "Nico" van der Stoop (1933-2015)".