Stamboom Van der Stoop » Agripina "Ripa" Kuzmina (1923-2010)

Persoonlijke gegevens Agripina "Ripa" Kuzmina 


Gezin van Agripina "Ripa" Kuzmina

Zij is getrouwd met Adrianus Johannes van der Stoop.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1945 te Elmshorn (Duitsland), zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Agripina "Ripa" Kuzmina?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. begraafplaats van de st.Johannes de Doperparochie Dorpstraat 516a Noord-Scharwoude graf 0407

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 december 1923 lag tussen -2,4 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -0,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
  • De temperatuur op 13 november 2010 lag tussen 8,8 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 12 mei » Afriqiyah Airways-vlucht 771 stort neer in de Libische hoofdstad Tripoli. Het toestel afkomstig uit Zuid-Afrika had 104 mensen aan boord. 103 mensen komen om. Eén Nederlandse jongen van 9 jaar overleeft de crash.
    • 30 mei » Naar tienjaarlijkse gewoonte vindt in Dendermonde de ommegang van het Ros Beiaard plaats.
    • 1 augustus » De Nederlandse soldaten van de operatie Task Force Uruzgan beginnen met hun terugtrekking uit de Afghaanse provincie Uruzgan.
    • 21 oktober » Voetbalclub Vitesse ontslaat hoofdcoach Theo Bos wegens tegenvallende resultaten.
    • 14 november » Sebastian Vettel wint de Grand Prix Formule 1 van Abu Dhabi 2010 en wordt mede daardoor de jongste wereldkampioen formule 1.
    • 17 december » Zelfverbranding van Mohammed Bouazizi, die de directe aanleiding vormde voor een volksopstand in Tunesië, die weer leidde tot grootschalige protesten in de Arabische wereld.
  • De temperatuur op 18 november 2010 lag tussen 4,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 2 april » Het Nederlandse fregat de Hr. Ms. Tromp ontwapent twaalf piraten voor de kust van Somalië en stuurt hen met voldoende brandstof terug richting de kust.
    • 12 mei » Atlético Madrid wint de eerste editie van de UEFA Europa League. In de finale in Hamburg wint de Spaanse voetbalclub na verlengingen met 2-1 van het Engelse Fulham FC.
    • 27 juli » De Venezolaanse president Hugo Chávez heeft zo’n duizend extra militairen naar de grens met Colombia gestuurd, aldus generaal Franklin Márquez, hoofd van de nationale garde in Venezuela.
    • 14 augustus » Openingsceremonie van de Olympische Jeugdzomerspelen 2010.
    • 26 augustus » De Venezolaanse autoriteiten ontdekken vier ton cocaïne op het terrein van een ranch in de centrale deelstaat Guárico. Volgens minister van Justitie Tareck El Aissami gaat het om de grootste drugsvondst sinds jaren.
    • 31 oktober » In Ivoorkust worden presidentsverkiezingen gehouden. Geen van de kandidaten behaalt een meerderheid, waardoor op 28 november 2010 een tweede ronde gehouden wordt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kuzmina

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuzmina.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuzmina.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuzmina (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. van der Stoop, "Stamboom Van der Stoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-stoop/I537.php : benaderd 25 februari 2026), "Agripina "Ripa" Kuzmina (1923-2010)".