Stamboom Van der Stoop » Cornelis van der Laan

Persoonlijke gegevens Cornelis van der Laan 


    Gezin van Cornelis van der Laan

    Hij heeft/had een relatie met Petronella van der Park.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Aafje van der Laan  1873-1953 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van der Laan?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis van der Laan

    Cornelis van der Laan



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Laan


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. van der Stoop, "Stamboom Van der Stoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-stoop/I2010.php : benaderd 2 januari 2026), "Cornelis van der Laan".