Stamboom Van der Stoop » Bartholomeus "Bart" Huybens (1908-1974)

Persoonlijke gegevens Bartholomeus "Bart" Huybens 


Gezin van Bartholomeus "Bart" Huybens

Hij is getrouwd met Elisabeth Helena van der Stoop.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1931 te Haarlem, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):



Notities over Bartholomeus "Bart" Huybens

Vader:
Bartholomeus Huijbens
Moeder:
Elisabeth Wilhelmina Stevenhaagen
Gebeurtenis:
Overlijden
Datum:
dinsdag 17 augustus 1909
Gebeurtenisplaats:
Haarlem
Documenttype:
BS Overlijden
Erfgoedinstelling:
Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
Plaats instelling:
Haarlem
Collectiegebied:
Noord-Holland
Aktenummer:
680
Registratiedatum:
1909
Akteplaats:
Haarlem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeus "Bart" Huybens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bartholomeus "Bart" Huybens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeus Huybens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. datum ondertrouw 03-07-1931 Haarlemsche Courant

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1908 lag tussen 11,0 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
      • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    • De temperatuur op 17 juli 1931 lag tussen 12,5 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
      • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
      • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
      • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • De temperatuur op 10 februari 1974 lag tussen 6,6 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Laatste autoloze zondag in Nederland.
      • 24 maart » Officiële opening van de Universiteit van Mauritius.
      • 26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
      • 3 juli » Met de ontruiming van paviljoen Lorentz komt een eind aan een al jaren slepend conflict rond Dennendal, de zwakzinnigenafdeling van de Willem Arntszhoeve in Den Dolder.
      • 30 juli » De Zender Konstantynów, in het Westen bekend als Radio Warschau, begint haar officiële radioprogrammering.
      • 10 september » Guinee-Bissau wordt onafhankelijk van Portugal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huybens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huybens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huybens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huybens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. van der Stoop, "Stamboom Van der Stoop", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-stoop/I158.php : benaderd 11 januari 2026), "Bartholomeus "Bart" Huybens (1908-1974)".