Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Bernardus GOOSEN (1911-1935)

Persoonlijke gegevens Bernardus GOOSEN 


Gezin van Bernardus GOOSEN

Hij is getrouwd met Hendrikje WEIJMER.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1934 te Kampen (Overijssel), hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus GOOSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. geboorteakte 417; Collectie Overijssel
  2. overlijdensakte 65; Collectie Overijssel
  3. huwelijksakte 122; Collectie Overijssel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1911 lag tussen 2,2 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
  • De temperatuur op 4 mei 1935 lag tussen 5,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1909 » Francis Bacon, Engels expressionistisch kunstschilder († 1992)
  • 1912 » Richard Doll, Brits epidemioloog († 2005)
  • 1913 » Theophile Blankers, Belgisch voetballer († 1998)
  • 1914 » Bertus Brandsen, Nederlands politicus en vakbondsbestuurder († 2001)
  • 1914 » Jonas Salk, Amerikaans arts en maker van het eerste vaccin tegen polio († 1995)
  • 1918 » Ans Niesink, Nederlands atlete († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam GOOSEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GOOSEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GOOSEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GOOSEN (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I27708.php : benaderd 13 februari 2026), "Bernardus GOOSEN (1911-1935)".