Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Krijn TUIT (1922-2013)

Persoonlijke gegevens Krijn TUIT 


Gezin van Krijn TUIT

Hij is getrouwd met Clasina Geertruida KNOESTER.

Zij zijn getrouwd rond 1951.Bron 2

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Krijn TUIT?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Krijn TUIT

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Krijn TUIT

Johannes TUIT
1860-1888
Krijn TUIT
1884-1946

Krijn TUIT
1922-2013

± 1951

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Krijn TUIT



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. online-familieberichten.nl
    2. zie huwelijksaankondiging Het Binnenhof 10-11-1951 (Delpher)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 april 1922 lag tussen -6,1 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
      • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
      • 6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    • De temperatuur op 24 september 2013 lag tussen 12,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De inwoners van Tsjechië trekken voor het eerst naar de stembus om zelf rechtstreeks een president te kiezen.
      • 22 januari » Drie Roemenen worden in Boedapest opgepakt voor de roof op de Kunsthal Rotterdam in oktober.
      • 26 januari » De Wit-Russische Viktoryja Azarenka wint voor de tweede maal op rij de Australian Open bij de vrouwen.
      • 17 maart » Grootste explosie ooit op de maan. Deze was te zien met het blote oog.
      • 18 oktober » Bij het Gouden Televizier-Ring Gala wint het programma Wie is de Mol? de Gouden Televizier-Ring, na zes keer eerder al genomineerd geweest te zijn.
      • 12 december » De Roemeense politie rolt een drugsbende op die vanuit Nederland werd aangestuurd. Justitie meldt een "megavondst" van 11 ton chemische drugs met een straatwaarde van 63 miljoen euro.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Max Nord, Nederlands dichter, journalist en letterkundige († 2008)
    • 1916 » Peter Knegjens, Nederlands sportverslaggever, presentator en reclamemaker († 1996)
    • 1917 » Michel Donnet, Belgisch generaal († 2013)
    • 1919 » Percy Oliver, Australisch zwemkampioen († 2011)
    • 1926 » Hans Ras, Nederlands taalkundige († 2003)
    • 1928 » Dimitri Frenkel Frank, Nederlands acteur en schrijver († 1988)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam TUIT

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TUIT.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TUIT.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TUIT (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I26131.php : benaderd 23 januari 2026), "Krijn TUIT (1922-2013)".