Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES (1867-1950)

Persoonlijke gegevens Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES 


Gezin van Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES

(1) Hij is getrouwd met Catharina Apolina Cornelia BOONEKAMP.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1888 te 's-Gravenhage (Z-H), hij was toen 20 jaar oud.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met Maria van den HEETKAMP.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1890 te 's-Gravenhage (Z-H), hij was toen 22 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Maria Louisa KROES  1895-????
  2. Johanna KROES  1897-1968
  3. Wilhelmina KROES  1900-1902

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteakte 2988; gemeentearchief 's-Gravenhage
    2. overlijdensakte A1796; gemeentearchief 's-Gravenhage
    3. huwelijksakte 666; gemeentearchief 's-Gravenhage
    4. huwelijksakte 154; gemeentearchief 's-Gravenhage

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 december 1867 lag rond de 5,7 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • De temperatuur op 26 februari 1890 lag rond de 1,5 °C. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
      • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 27 september 1950 lag tussen 7,2 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Vietminh begint in Tonkin onder leiding van Hồ Chí Minh een groot offensief tegen de Franse troepen.
      • 26 januari » In New Delhi wordt de onafhankelijke republiek India uitgeroepen.
      • 19 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Unión Magdalena.
      • 30 mei » De tweede regeerperiode van koning Norodom Sihanouk loopt af.
      • 24 september » Het Albanees voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn bestaan. In Boedapest wordt met 12-0 verloren van Hongarije.
      • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KROES

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KROES.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KROES.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KROES (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I24683.php : benaderd 29 januari 2026), "Ludovicus Sijbrandus Nicolaas Gerardus KROES (1867-1950)".