Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Catharina BART (1913-1987)

Persoonlijke gegevens Catharina BART 


Gezin van Catharina BART

Zij is getrouwd met Johannes ZANDWIJK.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1938 te Schiedam (Z-H), zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina BART?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. geboorteakte 979 - SchiedamGen
  2. huwelijksakte 424 - SchiedamGen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1913 lag tussen 2,8 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 3,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
  • De temperatuur op 6 december 1987 lag tussen -2,4 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Ruud Gullit verlaat PSV en gaat naar AC Milan voor 17 miljoen gulden.
    • 30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
    • 28 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de eerste editie van de strijd om de Champions Trophy.
    • 11 juli » VN-secretaris-generaal Perez de Cuéllar wijst de Joegoslavische baby Matej Gaspar aan als vijf miljardste aardbewoner.
    • 30 augustus » In Moskou prolongeert de Nederlandse mannenhockeyploeg de Europese titel door in de finale Engeland na strafballen te verslaan.
    • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1906 » Fred Whipple, Amerikaans astronoom († 2004)
  • 1913 » Vivien Leigh, Brits actrice († 1967)
  • 1914 » Arno Nicolaï, Nederlands architect en stedenbouwkundige († 2001)
  • 1916 » Edmund Hlawka, Oostenrijks wiskundige († 2009)
  • 1920 » Robert Drinan, Amerikaans rechtsgeleerde, predikant, politicus en mensenrechtenactivist († 2007)
  • 1920 » Theo van Gogh, Nederlands verzetsstrijder († 1945)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BART

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BART.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BART.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BART (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I23877.php : benaderd 1 februari 2026), "Catharina BART (1913-1987)".