Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Helena van der ZWAN (1920-2011)

Persoonlijke gegevens Helena van der ZWAN 


Gezin van Helena van der ZWAN

Zij is getrouwd met Albert WITTEVEEN.

Zij zijn getrouwd rond 1956.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena van der ZWAN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena van der ZWAN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena van der ZWAN

Helena van der ZWAN
1920-2011

± 1956

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Helena van der ZWAN



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. www.online-begraafplaatsen.nl - grafid nr 389575; begraafplaatsnr 775; plaatsaanduiding A0008

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 maart 1920 was gemiddeld 3,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 17 februari 2011 lag tussen 0,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 28 mei » FC Barcelona wint de Champions League. In Wembley Stadium in Londen winnen zij met 3-1 in de finale van Manchester United FC. Edwin van der Sar speelt in deze wedstrijd zijn 601ste en laatste officiële wedstrijd in het betaalde voetbal.
      • 14 juni » Duizenden reizigers op binnenlandse vluchten in het zuidoosten van Australië hebben voor de derde dag op rij te maken met vertragingen door een aswolk, afkomstig van de Chileense vulkaan Puyehue.
      • 18 juni » In Movie Park Germany wordt de attractie Van Helsing's Factory geopend.
      • 17 augustus » President Hugo Chávez van Venezuela gaat de goudindustrie in zijn land nationaliseren. Hij wil de gehele productie van het edelmetaal toevoegen aan de nationale reserves, zegt hij in een interview met de staatstelevisie van het Zuid-Amerikaanse land.
      • 20 augustus » Begin van de Slag om Tripoli, een stadsgevecht tijdens de opstand in Libië.
      • 21 oktober » Een arts die in een interview heeft gezegd dat president Hugo Chávez (59) nog maar twee jaar heeft te leven vanwege kanker is Venezuela ontvlucht. Dat laat de medicus weten in een brief in een oppositionele krant.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2010 » Kathryn Grayson (88), Amerikaans actrice
    • 2011 » Egbert van Paridon (90), Nederlands acteur en regisseur
    • 2011 » Harm Agteresch (67), Nederlands komiek (Harm oet Riessen)
    • 2011 » Bill Monroe (90), Amerikaans televisiepresentator
    • 2011 » George Clarke (89), Brits voetballer
    • 2011 » James McLure (59), Amerikaans toneelschrijver

    Over de familienaam Van der ZWAN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I2342.php : benaderd 6 februari 2026), "Helena van der ZWAN (1920-2011)".