Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Adriana Johanna Maria WILLEMSEN (1885-1905)

Persoonlijke gegevens Adriana Johanna Maria WILLEMSEN 


Gezin van Adriana Johanna Maria WILLEMSEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Johanna Maria WILLEMSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Johanna Maria WILLEMSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Johanna Maria WILLEMSEN

Adriana Johanna Maria WILLEMSEN
1885-1905


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteakte 5020; pagina e048; archief 999-01; reg.nr. 1885E - Stadsarchief Rotterdam
    2. overlijdensakte 2493; pagina c050v; archief 999-09; reg.nr. 1905C - Stadsarchief Rotterdam

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 oktober 1885 lag rond de 12,7 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
      • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
      • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
      • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
      • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
      • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
    • De temperatuur op 22 mei 1905 lag tussen 2,6 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam WILLEMSEN


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I22265.php : benaderd 30 januari 2026), "Adriana Johanna Maria WILLEMSEN (1885-1905)".