Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Adriana van der WAAL (± 1697-± 1777)

Persoonlijke gegevens Adriana van der WAAL 

  • Zij is geboren rond 1697 in Ridderkerk (Z-H).
  • Ze werd gedoopt op 24 november 1697 in Ridderkerk (Z-H).Bron 1
  • Zij is overleden rond 1777 in Scheveningen, gemeente 's-Gravenhage (Z-H).
    begraven in de kerk
    'op haar man Samuel de Zoete in t noordpand als te zien is in dit boek t Eerste Register op N=3081. Strekt met de hoofteijnden omtrent tegen de tweede mansbanken die tegen de Noordmuier staan. Johannis de Zoeter, een kind, dat op zijn Grootvader stond als te zien is in dit boek tweede Register N=533. Staat nu zoo diep als zijn Got (?) de Hoofteijnden Gelijk aan de muurzijden omdat haar man S. de Zoeter alhier met voorgaande schoolmeester is geweest daar om is t Kerkeregt vrij'
  • Zij is begraven op 6 juni 1777 in Scheveningen, gemeente 's-Gravenhage (Z-H).Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 april 2021.

Gezin van Adriana van der WAAL

Zij is getrouwd met Samuel de ZOETE.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 25 november 1722 te Scheveningen, gemeente 's-Gravenhage (Z-H).Bron 1


Kind(eren):

  1. Samuel Samuelse de ZOETE  ± 1733-± 1802 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana van der WAAL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana van der WAAL

Adriana van der WAAL
± 1697-± 1777

1722

Samuel de ZOETE
± 1702-± 1765


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geneakatwijk
  2. begraafboeken BNR 0377-01/inv.nr 397 - boek 2, scan 4, akte nr 271 - Nld Hervormd - gemeentearchief 's-Gravenhage

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1697: Bron: Wikipedia
    • 13 maart » Tayasal, het laatste vorstendom van de Itzá - Maya, wordt door de Spanjaarden veroverd.
    • 11 september » Slag bij Senta: Eugenius van Savoye verslaat de Ottomaanse Turken bij Senta.
    • 20 september » De Vrede van Rijswijk wordt getekend.
    • 2 december » St Paul's Cathedral (Londen) geopend.
  • De temperatuur op 6 juni 1777 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1777: Bron: Wikipedia
    • 13 juni » Huwelijk van prins Frans van Saksen-Coburg-Saalfeld en gravin Augusta van Reuss-Ebersdorf en Lobenstein te Ebersdorf.
    • 14 juni » Stars and Stripes wordt als vlag aangenomen door het congres van de Verenigde Staten.

Over de familienaam Van der WAAL


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I20519.php : benaderd 29 januari 2026), "Adriana van der WAAL (± 1697-± 1777)".