Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Catharina van DAM (1916-1921)

Persoonlijke gegevens Catharina van DAM 


Gezin van Catharina van DAM

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van DAM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina van DAM

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van DAM

Piet van DAM
1882-1951

Catharina van DAM
1916-1921


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteakte 496; archief 0516; inv.nr. 4782 - Erfgoed Leiden en omstreken
    2. overlijdensakte 891; archief 0516; inv.nr. 5042 - Erfgoed Leiden en omstreken

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 april 1916 lag tussen 1,6 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
    • De temperatuur op 30 augustus 1921 lag tussen 5,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 4,3 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van DAM

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van DAM.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van DAM.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van DAM (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I19166.php : benaderd 3 maart 2026), "Catharina van DAM (1916-1921)".