Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Geertruida Arendina LOSEKOOT (1912-1997)

Persoonlijke gegevens Geertruida Arendina LOSEKOOT 


Gezin van Geertruida Arendina LOSEKOOT

Zij is getrouwd met Willem Frederik WILLEMSEN.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1943 te Elst (Gld), zij was toen 31 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Arendina LOSEKOOT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. geboorteakte 58; archief 0207; reg.nr. 11056 - Gelders Archief
  2. stambomen Willemsen-Anneveld en van Keeren-Heerink - genealogie online
  3. huwelijksakte 48; Gelders Archief

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1912 lag tussen 6,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
  • De temperatuur op 27 februari 1997 lag tussen 2,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Kang Ling, Chinees autocoureur
    • 22 april » In Lima (Peru) wordt met geweld een einde gemaakt aan een gijzeling van 126 dagen in de residentie van de Japanse ambassadeur.
    • 15 juli » Seriemoordenaar Andrew Phillip Cunanan schiet modeontwerper Gianni Versace neer buiten zijn huis in Miami in Florida.
    • 2 augustus » Mohammad Khatami wordt president van Iran.
    • 19 oktober » Paus Johannes Paulus II roept de Heilige Theresia van Lisieux (1873-1897) uit tot derde vrouwelijke kerkleraar.
    • 11 december » Het Kyoto-protocol bij het Klimaatverdrag van de Verenigde Naties staat open voor ondertekening.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Percy Faith, Amerikaans componist en orkestleider († 1976)
  • 1911 » Hervé Bazin, Frans schrijver († 1996)
  • 1912 » Jack Lawrence, Amerikaans songwriter († 2009)
  • 1914 » Leopold Vermeiren, Vlaams jeugdboekenschrijver († 2005)
  • 1915 » Billie Holiday, Amerikaans jazz-zangeres († 1959)
  • 1918 » Peter Aryans, Nederlands acteur († 2001)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LOSEKOOT

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LOSEKOOT.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LOSEKOOT.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LOSEKOOT (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I19055.php : benaderd 16 februari 2026), "Geertruida Arendina LOSEKOOT (1912-1997)".