Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Carolina RAPMUND (1912-2003)

Persoonlijke gegevens Carolina RAPMUND 


Gezin van Carolina RAPMUND

(1) Zij is getrouwd met Jacobus BRUSSE.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1931 te 's-Gravenhage (Z-H), zij was toen 19 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Louisa BRUSSE  1931-± 2018
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 7 oktober 1953 te 's-Gravenhage (Z-H).Bron 4


(2) Zij is een partner van Klaas WINGELAAR.

Ze werden partners rond 1955.

Het echtpaar is in 1960 gescheiden.


(3) Zij is getrouwd met Casparus le FEBRE.

Zij zijn getrouwd op 7 december 1962 te 's-Gravenhage (Z-H), zij was toen 50 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina RAPMUND?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina RAPMUND

Carolina RAPMUND
1912-2003

(1) 1931
Louisa BRUSSE
1931-± 2018
(2) ± 1955
(3) 1962

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geboorteakte 6109; archief 999-01; reg.nr. 1912G; pagina g168v - Stadsarchief Rotterdam
  2. MyHeritage Van Loenen web site
  3. huwelijksakte 1007; gemeentearchief 's-Gravenhage
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juni 1912 lag tussen 13,2 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
  • De temperatuur op 7 december 1962 lag tussen -5,5 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -2,0 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (61%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Paus Johannes XXIII creëert tien nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in België Efrem Forni en de Belgische aartsbisschop van Mechelen-Brussel Leo Suenens.
    • 24 mei » De Mercury MA-7 wordt gelanceerd vanaf het Cape Canaveral Air Force Station.
    • 17 juni » Brazilië wint in Chili de wereldtitel door Tsjecho-Slowakije in de finale van het WK voetbal met 3-1 te verslaan.
    • 1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
    • 11 augustus » Lancering van de Vostok 3 met aan boord Andrian Nikolajev. Een dag later volgt de Vostok 4 met aan boord Pavlo Popovytsj voor een gezamenlijke vlucht met Vostok 3.
    • 2 december » Senator Mike Mansfield is, na een reis naar Vietnam die hij op verzoek van president John F. Kennedy maakte, de eerste Amerikaanse functionaris die een pessimistische verklaring aflegt over de voortgang van de Vietnamoorlog.
  • De temperatuur op 2 juni 2003 lag tussen 12,5 °C en 27,2 °C en was gemiddeld 20,3 °C. Er was 10,8 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Wereldwijde demonstraties tegen de Irakoorlog.
    • 21 mei » FC Porto wint de UEFA Cup. In de finale in Sevilla is de Portugese voetbalclub na verlenging met 3-2 te sterk voor Celtic.
    • 21 juni » De hockeysters van hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de zesde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Laren met 3-2 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 1 juli » In België gaat de vrije energiemarkt van start.
    • 25 juli » Kort nadat Andrij Serdinov het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op 51,76 heeft gebracht, verbetert Michael Phelps die tijd tot 51,47 bij de WK zwemmen in Barcelona.
    • 29 september » Heropening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam RAPMUND

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam RAPMUND.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over RAPMUND.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam RAPMUND (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I18865.php : benaderd 5 februari 2026), "Carolina RAPMUND (1912-2003)".