Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Robert Marcus Jospeph AARTS (1938-1938)

Persoonlijke gegevens Robert Marcus Jospeph AARTS 


Gezin van Robert Marcus Jospeph AARTS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robert Marcus Jospeph AARTS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Robert Marcus Jospeph AARTS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Robert Marcus Jospeph AARTS

Robert Marcus Jospeph AARTS
1938-1938


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. overlijdensakte B2161; gemeentearchief 's-Gravenhage

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 november 1938 lag tussen 2,4 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,8 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
      • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
      • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
      • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • De temperatuur op 1 december 1938 lag tussen 4,3 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
      • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
      • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
      • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
      • 2 september » De Republiek Hatay verklaart zich onafhankelijk van het door Frankrijk bestuurde Syrië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1935 » Leonard Legaspi, Filipijns aartsbisschop en rector magnificus († 2014)
    • 1937 » Ole Sørensen, Deens voetballer († 2015)
    • 1939 » Rosanna Schiaffino, Italiaans filmactrice († 2009)
    • 1940 » Jan Jongbloed, Nederlands voetballer
    • 1940 » Klaus Berger, Duits theoloog, exegeet en publicist († 2020)
    • 1941 » Netty Engels-Geurts, Nederlands kookboekschrijfster († 2019)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam AARTS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam AARTS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over AARTS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam AARTS (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I16229.php : benaderd 13 februari 2026), "Robert Marcus Jospeph AARTS (1938-1938)".