Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Johanna Maria Margaretha AARTS (1903-)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Margaretha AARTS 


Gezin van Johanna Maria Margaretha AARTS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Margaretha AARTS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Margaretha AARTS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Margaretha AARTS

Willem AARTS
1836-1909

Johanna Maria Margaretha AARTS
1903-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteakte 132; reg.nr. 3831; archief 550 - BHIC

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 oktober 1903 lag tussen 4,2 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam AARTS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam AARTS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over AARTS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam AARTS (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I16197.php : benaderd 5 februari 2026), "Johanna Maria Margaretha AARTS (1903-)".