Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Jacoba "Co" BAL (1922-2013)

Persoonlijke gegevens Jacoba "Co" BAL 


Gezin van Jacoba "Co" BAL

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1944 te 's-Gravenhage (Z-H), zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba "Co" BAL?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jacoba "Co" BAL

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba BAL

Jan BAL
1861-1939
Arie VROLIJK
1867-1917
Anna VROLIJK
1893-1991

Jacoba BAL
1922-2013

1944
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jacoba "Co" BAL



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 oktober 1922 lag tussen 2,5 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
      • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
      • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
      • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
    • De temperatuur op 19 januari 1944 lag tussen 3,2 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 20 juli » Bomaanslag van kolonel Claus Schenk Graf von Stauffenberg op het leven van Adolf Hitler mislukt.
      • 25 september » Einde van Operatie Market Garden. Dit was grotendeels een mislukking voor de Geallieerden.
      • 3 oktober » Britse bommenwerpers bombarderen de dijk bij Westkapelle, om Walcheren onder water te zetten, zodat de Duitse bezetters makkelijker te verdrijven waren.
      • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.
      • 12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
      • 31 december » Tweede Wereldoorlog: Hongarije verklaart Duitsland de oorlog.
    • De temperatuur op 5 mei 2013 lag tussen 7,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Franse en Malinese troepen heroveren Gao op de islamitische beweging Ansar Dine.
      • 12 maart » Het Nederlandse tijdschrift de Gay Krant stopt na 34 jaargangen en in totaal 676 edities.
      • 13 mei » Voetballer Mbaye Leye van Zulte Waregem wordt verkozen tot beste speler van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League en wint de Ebbenhouten Schoen.
      • 26 juni » De Spaanse triatlete Virginia Berasategui bekent dat ze tijdens haar carrière doping gebruikt heeft.
      • 7 juli » De Schot Andy Murray wint het tennistoernooi van Wimbledon door in de finale de Serviër Novak Đoković in drie sets te verslaan: 6-4, 7-5 en 6-4. Hij is hiermee de eerste Britse winnaar sinds Fred Perry in 1936, 77 jaar eerder.
      • 21 juli » De Britse wielrenner Chris Froome wint de honderdste Ronde van Frankrijk. De Colombiaan Nairo Quintana eindigt als tweede en de Spanjaard Joaquim Rodríguez werd derde.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BAL

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BAL.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BAL.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BAL (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I15190.php : benaderd 6 maart 2026), "Jacoba "Co" BAL (1922-2013)".