Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Johanna PRONK (1898-1991)

Persoonlijke gegevens Johanna PRONK 


Gezin van Johanna PRONK

(1) Zij is getrouwd met Minnekus KNOESTER.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1923 te 's-Gravenhage (Z-H), zij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Het echtpaar is gescheiden 4 februari 1930 te 's-Gravenhage (Z-H).Bron 4

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • (2) Zij is getrouwd met Pieter ZEILSTRA.

    Zij zijn getrouwd op 3 februari 1932 te Amsterdam (N-H), zij was toen 33 jaar oud.Bron 5

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna PRONK?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Johanna PRONK

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna PRONK

Jacob PRONK
1844-1918
Johanna TOET
1845-1913
Wiepke POL
1871-1954

Johanna PRONK
1898-1991

(1) 1923
(2) 1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteakte 1957; scan 330; gemeentearchief 's-Gravenhage
    2. gemeentearchief 's-Gravenhage
    3. huwelijksakte B1535 - gemeentearchief 's-Gravenhage
    4. (Niet openbaar)
    5. huwelijksakte Reg.4 fol. 26v - Noord-Hollands Archief

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1898 lag rond de 10,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • De temperatuur op 3 februari 1932 lag tussen 5,6 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
      • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
      • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
    • De temperatuur op 26 september 1991 lag tussen 12,4 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 8,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 1 april » Krajina, de door een meerderheid van Serviërs bewoonde provincie van Kroatië, scheidt zich formeel van Kroatië af en sluit zich aan bij Servië.
      • 27 april » Frans Maassen wint de 26e editie van de Amstel Gold Race.
      • 16 mei » Zviad Gamsachoerdia wordt met 86% van de stemmen gekozen tot de eerste president van de onafhankelijke republiek Georgië.
      • 19 juni » De Verenigde Staten sluiten een overeenkomst met Brazilië, Uruguay, Paraguay en Argentinië over een gemeenschappelijk raamwerk voor de verbetering van de onderlinge handel en investeringen. De ondertekening vormt een onderdeel van de plannen voor de vorming van een pan-Amerikaanse vrijhandelszone.
      • 19 juni » Slovenië speelt tegen Kroatië in Murska Sobota de eerste officieuze voetbalinterland en verliest met 1-0.
      • 4 oktober » In het Rijksdaggebouw in Berlijn komt het Duitse parlement voor het eerst in 57 jaar weer samen. Het gaat om 520 leden van de Bondsdag en 144 leden van de Oost-Duitse Volkskammer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam PRONK

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam PRONK.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over PRONK.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam PRONK (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I15055.php : benaderd 23 februari 2026), "Johanna PRONK (1898-1991)".