Stamboom Van der Hak - Scheveningen » Clara ROELEVELD (1875-1960)

Persoonlijke gegevens Clara ROELEVELD 


Gezin van Clara ROELEVELD

Hij is getrouwd met Floris VERBAAN.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1906 te 's-Gravenhage (Z-H), hij was toen 30 jaar oud.Bron 3

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clara ROELEVELD?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Clara ROELEVELD

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clara ROELEVELD

Clara ROELEVELD
1875-1960

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. geboorteakte 391 - gemeentearchief 's-Gravenhage
    2. overlijdensakte B761 - gemeentearchief 's-Gravenhage
    3. huwelijksakte 101 - gemeentearchief 's-Gravenhage

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1875 lag rond de 4,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 10 januari 1906 lag tussen 5,2 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
    • De temperatuur op 1 april 1960 lag tussen 4,4 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
      • 6 mei » Prinses Margaret van Groot-Brittannië trouwt in Londen met de fotograaf Antony Armstrong-Jones.
      • 11 mei » Nazi-kopstuk Adolf Eichmann wordt in Argentinië door de Israëlische geheime dienst de Mossad opgepakt
      • 20 juni » De Mali-federatie, bestaande uit Mali en Senegal, wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 21 september » Oprichting van de Ivoriaanse voetbalbond.
      • 30 november » De productie van het Amerikaans automerk DeSoto wordt gestaakt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam ROELEVELD


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nettie van der Hak, "Stamboom Van der Hak - Scheveningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak/I11040.php : benaderd 11 maart 2026), "Clara ROELEVELD (1875-1960)".