Stamboom Van der Borg » Bernardus Franciscus Buist (1907-1979)

Persoonlijke gegevens Bernardus Franciscus Buist 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Bernardus Franciscus Buist

(1) Hij is getrouwd met Hillechien Hendrika Haumersen.

Zij zijn getrouwd op 2 maart 1961 te Groningen, Nederland, hij was toen 53 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Elisabeth Siebesma.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1933 te Groningen, hij was toen 26 jaar oud.

akte 614

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Franciscus Buist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Franciscus Buist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Franciscus Buist

Jan Buist
1836-1874
Hendrik Bus
1839-1917
Luitsen Buist
1867-1916
Henderika Bus
1862-1917

Bernardus Franciscus Buist
1907-1979

(1) 1961
(2) 1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Blixt Web Site Holland, Marian Blixt, xxx-template
      Toegevoegd via een Instant Discovery™
      Stambomen op MyHeritage.com Familiesite: Blixt Web Site Holland Familiestamboom: 132538912-1
    2. Beeren Web Site, Johannes Gertrudis Henricus Beeren, Bernardus Franciscus Buist, xxx-template
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: Beeren Web Site Familiestamboom: 323936011-1
    3. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 juni 1907 lag tussen 10,5 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 7,4 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • De temperatuur op 28 september 1933 lag tussen 11,0 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
      • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
      • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • De temperatuur op 27 juni 1979 lag tussen 9,9 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Milaan met 3-0 onderuit in het vriendschappelijke duel in en tegen Italië. Adrie van Kraaij speelt zijn zeventiende en laatste interland voor Oranje, terwijl zijn PSV-clubgenoot Huub Stevens debuteert.
      • 23 mei » Verkiezing van Karl Carstens tot vijfde bondspresident van West-Duitsland.
      • 22 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
      • 11 augustus » Na het doorbreken van een dam bij Morvi in het westen van India sterven minstens 20.000 mensen door de overstromingen als gevolg van de stortvloed van water.
      • 26 augustus » Jan Raas wordt in Valkenburg wereldkampioen wielrennen.
      • 12 december » De naam van Rhodesië wordt veranderd in Zimbabwe.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1904 » Peter Lorre, Hongaars-Amerikaans filmacteur († 1964)
    • 1906 » Stefan Andres, Duits schrijver († 1970)
    • 1908 » Salvador Allende, Chileens politicus († 1973)
    • 1909 » Dries van Kuijk, Nederlands manager van Elvis Presley († 1997)
    • 1911 » Babe Zaharias, Amerikaans golfspeelster en atlete († 1956)
    • 1913 » Aimé Césaire, Frans-Martinikaans dichter, toneelschrijver, essayist en politicus († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Buist

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buist.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buist.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buist (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas van der Borg, "Stamboom Van der Borg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-borg/I501722.php : benaderd 26 januari 2026), "Bernardus Franciscus Buist (1907-1979)".